O nás

EMBRAVA s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so zameraním na poskytovanie komplexných služieb predovšetkým podnikateľom.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a služieb, spolupracujeme s overenými spoločnosťami a firmami v týchto oblastiach. Našou hlavnou snahou je seriózna a profesionálna spolupráca s každým potenciálnym obchodným partnerom.

Prostredníctvom širokej siete obchodných partnerov a tímu spolupracujúcich odborníkov, Vám poskytneme úplný servis od vypracovania modelu Vášho podnikania, sprostredkovania obchodnej činnosti, až po individuálne šité požiadavky týkajúce sa rôznych aspektov podnikania v Slovenskej Republike.

Embrava

Neustále sa zlepšovanie, napredovanie, pomáhanie klientom a len práca vykonaná na 100% nám zaručí lepšie výsledky. My sa tešíme, že ste s nami.

Zaujali Vás naše služby?

Potrebujete poradiť pri začiatkoch v biznise? Máte záujem o tovar či službu, ktorú neviete zrealizovať či hľadáte pomoc a potrebujete sa poradiť v oblasti štúdia? Kontaktujte nás a spoločne nájdeme riešenie.